Secondary menu

Primary tabs

User's forum posts

Darek's picture

Mnie rużnica wielkości nie przeszkadza, te figurki wykorzystam tylko w grze. Do bitewniaka I tak kupie dodatkowe zestawy, które mogę wykożystać w planszówce zamiast tych.

Darek's picture

Ja go nie znalazłem :-(. Z resztą teraz są zasady w wer. 2.0. Daj znać jak pomyślisz.

Darek's picture

Tyle ile będziesz potrzebował będę czekał cierpliwie.

Darek's picture

Powiedz że nie żartujesz jeśli by tak było od razu zamawiam grę. I jak mógł bym ci się odwdzięczyć.

Darek's picture

Masz rację. Jednak chodzi mi narazie o sam podręcznik I podstawową wersije planszówki od czegoś trzeba zacząć. Widzę że jeśli chodzi o koszty nie pomyliłem się w swoich wyliczeniach mi z tłumaczeniem podręcznika wyszło ok 6000 zł. Dkatego modle się o polski pdf.aby zejść z kosztów. Jeśli nie będzie bęndę musiał poczekać do końca roku aby odłożyć trochę kasy, bo dopiero kupiłem cały zestaw Star Wars Armada za 3000 zł. Cuż zostaje tylko nadzueja :)

Darek's picture

Czy taka droga no nie wiem zwłaszcza że choszi o pdf. Właśnie dostałem wycene tłumaczenia zasad I kart to kwota 2300 zł. Nie wieźę że w Polsce sprzeda się mniej niż 300 egzęplaży gry. Rozkładając to na tą ilość wychodzi jakieś 7.50 za egzemlaż, dobra podnieśmy to do 20 zł. Przy cenie gry 180 zł po tyle jest wystawiona w sklepach internetowych, myślę że Prodos mugłby u nas podnieść cenę do 200 I tak byli by chętni bo znaleźli by się chętni nie znający angielskiegio.

Darek's picture

Przeszukałem chyba cały internet I fora ale do tej pory nie znalazłem polskiego tłumaczenia. A szkoda gra wydaje się interesująca Prodos traci wielu klijętów w Polsce ze względu na brak chociaż polskiej instrukcji w formie pdf.

Copyright © Prodos Games 2016