Secondary menu

request for rules of the game in another language

Darek's picture

I would like to buy the game, but do not know English, it is able to issue the rules and description cards in Polish in pdf form. I apologize for mistakes in the text gonna use the translator.

Replies

Gacu666's picture

That's a good question. Game is made by polish developer and noone even tried to translate it to polish yet?

To dobre pytanie. Gra jest tworzona przez polskich developerów, ale nikt jeszcze nie spróbował przetłumaczyć na polski? :)

Darek's picture

Przeszukałem chyba cały internet I fora ale do tej pory nie znalazłem polskiego tłumaczenia. A szkoda gra wydaje się interesująca Prodos traci wielu klijętów w Polsce ze względu na brak chociaż polskiej instrukcji w formie pdf.

Gacu666's picture

Nie aż tak wielu ;), to jednak droga inwestycja. Rynek jest na zachodzie więc tam jest target.

Darek's picture

Czy taka droga no nie wiem zwłaszcza że choszi o pdf. Właśnie dostałem wycene tłumaczenia zasad I kart to kwota 2300 zł. Nie wieźę że w Polsce sprzeda się mniej niż 300 egzęplaży gry. Rozkładając to na tą ilość wychodzi jakieś 7.50 za egzemlaż, dobra podnieśmy to do 20 zł. Przy cenie gry 180 zł po tyle jest wystawiona w sklepach internetowych, myślę że Prodos mugłby u nas podnieść cenę do 200 I tak byli by chętni bo znaleźli by się chętni nie znający angielskiegio.

Gacu666's picture

Mówisz o samym podręczniku, a dodaj do tego jeszcze figurki warte kolo 2000-3000zł jeśli nie kupujemy samej podstawki. Ja sam wydałem już mniej więcej tyle. Tak samo jak mało jest u nas graczy Warhammera tak tutaj jeszcze mniej się znajdzie ;)

Darek's picture

Masz rację. Jednak chodzi mi narazie o sam podręcznik I podstawową wersije planszówki od czegoś trzeba zacząć. Widzę że jeśli chodzi o koszty nie pomyliłem się w swoich wyliczeniach mi z tłumaczeniem podręcznika wyszło ok 6000 zł. Dkatego modle się o polski pdf.aby zejść z kosztów. Jeśli nie będzie bęndę musiał poczekać do końca roku aby odłożyć trochę kasy, bo dopiero kupiłem cały zestaw Star Wars Armada za 3000 zł. Cuż zostaje tylko nadzueja :)

Gacu666's picture

Jak się uprę to Ci to przetłumaczę ;)

Darek's picture

Powiedz że nie żartujesz jeśli by tak było od razu zamawiam grę. I jak mógł bym ci się odwdzięczyć.

Gacu666's picture

Zalezy ile bede mial na to czasu :P

Darek's picture

Tyle ile będziesz potrzebował będę czekał cierpliwie.

Gacu666's picture

Pomysle, choc wydawalo mi sie ze ktos juz robil tlumaczenie.

Darek's picture

Ja go nie znalazłem :-(. Z resztą teraz są zasady w wer. 2.0. Daj znać jak pomyślisz.

Copyright © Prodos Games 2016